"TERDECO" SALONŲ TINKLAS, SIŪLANTIS UNIKALIUS NATŪRALIOS ODOS GAMINIUS IŠ SKIRTINGŲ PASAULIO KRAŠTŲ.

Rankinių, avalynės ir aksesuarų salonas

Apie mane

TERDECO – tai mano pačios sukurtas prekės ženklas, kuris atsirado dar 2012 metais, užgimus meilei itališkai madai, o labiausiai galanterijos gaminiams – RANKINĖMS. Mano meilė Italijai ir jos madai nuvedė Į Florenciją ir Milaną, kur stilius, mada ir kokybė eina išvien.

Milanas – itališkos mados sostinė. Nepriekaištinga kokybė ir nuolat stebinantys dizaino sprendimai.

Florencijoje iki šių dienų  puoselėjamos senosios odos išdirbimo tradicijos. Čia išlikusios mažos šeimų siuvyklos, kuriose, karta iš kartos perduodami senieji amatai. Rankinių gamybos paslaptims persiduodant iš kartos į kartą, gimsta natūralios odos gaminiai, nepavaldūs nei laikui, nei kintančioms tendencijoms.

Būtent tokios rankinės padeda moterims atskleisti save, atrodyti ir jaustis puikiai, pasitikėti savimi.

Užsidegusi idėja pasidalinti savo atradimais su Lietuvos moterimis, nusprendžiau atidaryti galanterijos gaminių saloną „TERDECO“ Kaune.

Susikūriau sau svajonių darbo vietą. Veiklos geografija plėtėsi ir į kitus Lietuvos miestus. Aktyviai dalyvauju mados renginiuose, kurių dėka susirinko didelis TERDECO klienčių ratas, sėkmingai besiplečiantis ir į kitas šalis. Vystyti šį verslą mane visuomet skatino sucokimas, kad unikalius ir kokybiškus gaminius galime auditorijai pasiūlyti už visiems prieinamą kainą.

Esu tvarios mados šalininkė, todėl kokybė ir ilgalaikis naudojimas man itin svarbūs. Ne mažiau svarbios yra ir emocijos, kurias mums suteikia gražūs, unikalūs gaminiai. Suderinti šias vertybes ir asmeniškai perteikti jas kiekvienam klientui yra pagrindinis mūsų tikslas.

Esu laimingas žmogus, nes per 10 metų nepraradau nė lašelio aistros savo vykdomai veiklai. Tiek gamintojai, tiek mano brangios klientės skatina eiti į priekį ir džiaugtis kiekviena diena.

-Lina Žemaitė

Apie mane

Apie terdeco

„TERDECO“ salonas jau 10-metų įsikūręs pačioje Kauno širdyje. Mus rasite adresu: Kaunakiemio g. 40, Kaunas. Salone nuolatos pristatomi patys naujausi Itališkų rankinių modeliai, dažnu atveju tai vienetinės rankinės. Apsilankę salone pamatysite stilių ir modelių įvairovę, nuo klasikos  iki „punk rock“. Didžiausia mūsų stiprybė – nuolatinė kaita ir stilių įvairovė.

Taip pat TERDECO salone galite rasti nemažai smulkios galanterijos gaminių: piniginių, raktinių, kortelinių.  Siūlome aukščiausios kokybės Ispaniškus lietsargius, kurie džiugins net niūriausią ir lietingą dieną.

Šalikai, skarelės, skraistės nuo neatmenamų laikų moters yra elegancijos garantas, jas taip pat rasite mūsų salone.

Natūralios odos pirštinės, drąsios spalvos ir dizainai sušildys ir suteiks įvaizdžiui išskirtinumo.

„TERDECO“ salonas atviras ir Lietuvių gamintojams, dizaineriams ir kūrėjams. Nuolatos pristatome LT autorių kolekcijas, galite susipažinti su kūryba ir įsigyti ar užsisakyti unikalių gaminių.

Mūsų komanda visuomet pasiruošusi konsultuoti stiliaus ir mados klausimais, padėti išsirinkti būtent Jums tinkamiausia gaminį

Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, manysime, kad sutinkate su  Privatumo politika.